Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 9 hós babám néhány napja nem...

9 hós babám néhány napja nem akar nappal szopizni, csak éjjel. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Éjjel egyébként is szopizott, de mostanában már csak akkor, meg este.
2012. júl. 21. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
az én lányom így kezdte elválasztani magát 10-hónaposan olyan undorral nézett már rám ha meg próbáltam szoptatni,hogy úgy éreztem büdös vagyok vagy útál,erre a doki kinevetett és azt mondta örüljek mert kevés baba van aki saját magát elválassza és sok anyuka szoptat ha kell ha nem mert nem tudják elválasztani a picijüket,van aki 3-évesen ovi után megy cicizni,mi szerencsések vagyunk.
2012. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Végül is a fiamnál is hasonló volt a helyzet, de ő szíves ette ilyenkor már a tejpépeket (amiben ugye van tápszer) így nyugodt voltam. Viszont a lányom nem eszi a tejpépet, a tápszert meg pláne nem. 1 éves korig meg ugye kellene még valami...
2012. júl. 21. 14:47
 3/3 nihilistahedonista ***** válasza:
kedves kérdező, most az előző kommentedre reagálnék. Nem kezdted még el a hozzátáplálást a babádnál? csak anyatejet eszik?
2012. júl. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!