Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi lehet a baj? Nappal szépen...

Mi lehet a baj? Nappal szépen eszik 2-3óránként, egy hete éjjel óránként fel kel enni! Nappal nem eszik eleget, vagy miért? Eddig 2-szer kelt!

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 06:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Az enyém a meleg miatt kelt óránként,már csak egy body és egy vékony zokni van rajta.

Lehet,hogy túl van öltöztetve,vagy jön a foga?

Nem írtad,hogy mennyi idős!

2011. jún. 14. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,16hetes!Ő is egy ujjatlan bodyban alszik,szerintem nem a meleg miatt,mert eddig is ennyi fok volt,és pár napja csinálja
2011. jún. 14. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor a fogacska a ludas! :)
2011. jún. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg növekedési ugrás.
2011. jún. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is növekedési ugrás, tehát hirtelen megnőtt a táplálék igénye.
2011. jún. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tápszeres vagy anyatejes?mennyit eszik?
2011. jún. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
anyatejes,azt nem tudom,hogy mennyit eszik,nem mérem,de kiegyensúlyozott,mosolygós baba!
2011. jún. 16. 13:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nappal rendesen eszik és nem kiabál a kajáért nem valószínű, hogy növekedési ugrás!

Inkább szomjas, vagy a foga! Az enyém 4,5 hónapos és ugyanezt csinálja én nem adok neki cicit, mert vissza alszik cumival, tehát azon kívül, hogy jön a foga és nagyon szenved nagy baja nem lehet, napközben az enyém is 3-4 óránként eszik!

2011. jún. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!