Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sűrgős! Lehet szoptatás alatt...

Sűrgős! Lehet szoptatás alatt szaunázni? 3 napra utazunk el, és ott lenne szaunázni lehetőség.

Figyelt kérdés
Visszakerestem már ilyen kérdést, de nagyon megoszlik a két tábor :(.
2012. júl. 21. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:
4 hónapos a picim.
2012. júl. 21. 16:06
 2/6 anonim ***** válasza:
Megoszlik, akkor most is megfog. Legegyszerűbb, ha megkérdezed a védőnődet.
2012. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én járok tornászni, heti 1x szaunázok utána. Aznap este és néha másnap is ömlik a tejem.


A gyerekorvos azt mondta, mint szinte mindenre: nem kell túlzásba vinni.

2012. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt hittem először, felületesen olvasva, hogy terhesség alatt...Már írtam is volna, hogy NEM!

De szoptatás alatt alkalomszerűen lehet.

2012. júl. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szaunával,masszázzsal méreganyagok szabadulnak fel a szervezetedben,belekerül az anyatejbe is.Ha mindenképp szeretnéd,1napig érdemes utána lefagyasztott tejet adni a babának,a lefejtet pedig kiönteni.
2012. júl. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem a dokim terhesen is engedte a szaunázást,a nem kell túlzásba vinni szöveggel.Szóval én terhesen is és szoptatás alatt is szaunáztam/zok néha,tök jól vagyunk,köszi...

Igazság szerint megkérdezed az orvosodat,védőnődet és aztán te magad eldöntöd,mert hidd el,most sem fogsz egybehangzó válaszokat kapni..

2012. júl. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!