Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt az esemény...

Szoptatás alatt az esemény utáni tablettán kívül van még lehetőség utólagosan védekezni?

Figyelt kérdés

8 hetes a kisbabám, tegnap este együtt voltunk a férjemmel és történt egy kis "baleset". A menstruációm már megjött szülés óta, tehát megvan az esélye, hogy teherbe essek, aminek viszont semmiképp nem örülnék. Milyen lehetőségek vannak így utólag védekezni? Ki járt már hasonló cipőben?

Ha esemény utáni tablettát veszek be, utána mennyi ideig nem szabad szoptatni?


2011. júl. 27. 05:14
 1/2 anonim ***** válasza:

nagyon korainak tartom én azt h megjöjjön 8hetes baba mellett, főleg ha még szoptatsz is....szerintem csak a méh tisztulása, pár napos szünet után simán ujra vérezhetsz, nálam is volt igy...

kérdésedre válaszolva: védekezési módok- 1. óvszer

2. van szoptatás alatt speciális fogamzásgátló tabletta ami szedhető nyugodtan, ha inkább ezt a megoldást választjátok akkor keresd meg az orvosod, ő 1000% h tudja melyik az s felirja neked, nem egy bonyolult dolog.:)

inkább mint h megszakitás,meg nem védekezés és egyszer csak hopp, idő elött kopogtat a kistesó:)

2011. júl. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első vagyok bocsi,,,utolag védekeni már nincs semmi más esély,mint az esemény utáni tabi.viszont ha azt mégidőben bevetted akkor nincs gond.
2011. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!