Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha ezt okozta, az azt jelenti,...

Ha ezt okozta, az azt jelenti, hogy valószínűleg nem lesz bajom a szoptatással, vagy ennek semmi köze hozzá?

Figyelt kérdés
4 évig szedtem fogamzásgátlót, és szinte végig annyira felemelte a prolaktin szintem, hogy állandóan tejszerű váladék szivárgott a mellemből. Ezt azt jelenti, hogy majd valószínűleg nem lesz gondom a szoptatással, vagy semmi köze hozzá?

2012. júl. 29. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Háát, nekem 7 hónapos terhességtől jött az előtejem és szülés után 2 hétig tudtam csak szoptatni, majd elapadtam. Pedig nem görcsöltem rá a szoptatásra.

Úgy voltam vele, hogy lesz, ami lesz.


1 éves a lányom és tápszeres kezdettől fogva.


Sokszor semmi sem függ össze, az élet alakítja :))

2012. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát sajnos semmi köze hozzá :(

Én mikor abbahagytam a fogamzásgátlót, mert babát akartunk, előtej szivárgott a mellemből...ez a gyógyszer mellékhatása volt, kb. fél év volt, mire rendeződött.

A terhességem végén is szépen megindult az előtej, úgyhogy már előre örültem, hogy nem lesz gond a szoptatással.

De szinte már az elejétől kínlódtunk, néha kellett a tápszer is. Voltak hetek, mikor sűrűbben szopizott, és akkor elég volt, de 4 hónaposan kezdjük a hozzátáplálást, mivel úgyis kell neki tápszer, csak a reggeli első szopi elég neki...

Szóval semmi köze hozzá!

2012. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!