Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Az idős, tapasztalt gyerekdoki...

Az idős, tapasztalt gyerekdokink tud valamit, vay kivételesen nem jót tanácsolt szoptatással akapcsolatban?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy hetes a babám. Tej van,már a kórházban is volt, ügyesen szopizik,mindet megszik.

Pont annyi a tej ami kell, jól beálltunk.

A gyerekorvos zt mondta,a napi 3 liter folyadékot vegyesen fogyasszam, legyen benne pár deci tejserkentő tea is.


Minek kell?

Ha a babám több tejet aka, maj felszaporítja magának,nem? Minek befolyásoljam a természetes folyamatot?


Mi van ha több tej lesz u gyan,de a babámnak sok, és bent marad és begyullad a cici? Fejni nem szeretnék, amíg ilyen jól működünk együtt...


2012. jan. 18. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondta, mert a babáknak van úgymond növekedési ugrása. egyiknap elég a cicid másiknap meg képes lenne a dupláját meginni, és akkor jön hogy pár napig ordít a szoptatásnál te meg tiszta ideg vagy. na ekkor van az hogy jó ha többet iszol, tejserkentöket bevetsz stb...


de amúgy igazad van szerintem.

2012. jan. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell,majd ha növekedési ugrása lesz,szopizik többet.Akkor ihatod a teát is.
2012. jan. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen,igaz lehet.

De én is azt olvastam,hogy ha növekedési ugrása lesz, akkor többször fog szopizni, tehát pl óránként, és ezzel kvázi felszaporítja saját magának a tejet.

2012. jan. 18. 15:45
 4/4 xStefix ***** válasza:

Ihatod, ha te is bírod és a babád pocakját sem bántja, de jól gondolod, nem létszükséglet. Még akkor sem, amikor ugrás van.

(Max. ez is plusz folyadékot jelent és változatossá teszi az itallapot.:)

2012. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!