Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha még szoptatok, kaphatok...

Ha még szoptatok, kaphatok érzéstelenítőt a fogorvosnál?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem akut probléma, akkor várjak a szopi befejezéséig? Az még elég messze van, mert 2,5hónapos a picim, és legalább 1évig szeretném szoptatni.

2012. júl. 29. 21:37
 1/6 gabszem ***** válasza:
szerintem igen, mert terhesség alatt is lehet kapni helyi érzéstelenítést.
2012. júl. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kaphatsz csak az elkövetkezendő 3 órában nem ajánlatos szoptatni. Én is jártam így és lefejt tejet adtam, tudtam előre hogy mi lesz így tudtam rákészülni. Ha nincs tejcsi fölöslegben, tudod esetleg húzni az időt egy kis gyümölcslével. ja, most látom még cak 2,5 hónapos, akkor ha tudsz várj min. 5 hós koráig, és akkor már ki tudsz váltani egy szopit, főzelékre vagy pépre.
2012. júl. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen, kaphatsz. mindenképp szólj azért a fogorvosnak, h szoptatsz, többféle anyaguk van, van kifejezetten erre is.
2012. júl. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Helyi érzéstelenítéssel varrják össze a gátsebet is szülés után, és mégis lehet szoptatni utána. (igaz akkor még alig van egy kevés előtej, de mégis)

Szólj a fogorvosnak, és olyan szert választ, ami nem okoz gondot.

2012. júl. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak szólj, hogy szoptatsz és akkor olyan szert ad az orvos (engem még jobban zsibbasztott, mint a rendes, úgyhogy mondtam én ezután mindig olyat kérek :D)! És nyugodtan szoptathatsz rögtön utána!
2012. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi mindenkninek!

ezek szerint nincs kifogás a fogdoki ellen... :S

2012. júl. 30. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!