Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, akik voltatok...

Kismamák, akik voltatok fogorvosnál kaptatok érzéstelenítőt fogtömésnél? Van olyan érzéstelenítő, amit kismamáknak is adhatnak a fogorvosok?

Figyelt kérdés
Buta kérdés tudom....
2011. júl. 31. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen kaptam,és olyat ami kismamáknak való.De előtte megkérdezték hogy kérek e.
2011. júl. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. És érzéstelenítővel.

A fogorvosom azt mondta, hogy sokkal rosszabb lenne a babának, ha én "megvesznék" a fájdalomtól.

2011. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) akkor bátran megyek. Én is azt gondoltam, hogy ha nem kapnék érzéstelenítőt annyira félnék, aminek már nem akarnám kitenni a babámat.
2011. júl. 31. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogorvosom ajánlotta annak idején a nőgyógyászomat, barátok voltak. Ott előttem kérdezte meg, adhat-e érzéstelenítőt, és azt mondta a nőgyógyászom, nyugodtan, a helyi érzéstelenítő semmilyen káros hatással nem lesz a babára.
2011. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne is mondd... Múltkor , amikor még 7 hónapos terhes voltam, fájt a fogam... Megpróbálta a doki gyökérkezelést, persze érzéstelenítővel (röntgen nélkül), de feladta, tiszta genny volt. Ki kell húzni. Kaptam még érzéstelenítőt, kihúzta, ciszta is volt rajta. Szóval én többet is kaptam, mint egy tömésnél. A babának semmi baja sem lett. Szóval tömés miatt ne aggódj!
2011. júl. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem műtötték a fogam, és elég nagy adag érzéstelenítőt adtak.
2011. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem buta kérdés :)

igen adnak érzéstelenítőt, mert az helyileg hat csak :)

2011. júl. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!