Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 2,5 hós babám eleinte mindkét...

2,5 hós babám eleinte mindkét cicimből egyformán szopizott, viszont most csak egy kicsit megszívja a balt - amíg nem kell erölködni érte - és ordít, odaadom neki a jobbat azt meg kiszívja. Nem értem miért?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 15:53
 1/2 A kérdező kommentje:
De mindig így van tehát a kövi etetésnél is ez megy.
2012. júl. 30. 15:55
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem próbáltad esetleg, hogy megpróbálsz fejni a balból, hogy van-e benne?

Nekem pont fordítva van. A bal mellem a tejcsárda, a jobb meg kis béna :)

Régebben mértem hogy mennyit szopizik, és már elejétől így van, a bal 3x jobban teljesít, mint a jobb.

Most, hogy már csökken sajnos a tej mennyisége, van olyan, hogy így ahogy leírod te is, kis szopi után üvölt, a másikra már rá se tudom rakni, úgy bedühödik, úgyhogy én ilyenkor muszáj vagyok neki tápszert adni, és fejek... :(

Úgyhogy lehet, hogy olyan kevés van benne, hogy végzett is vele, vagy nagyon lassan jön utána, és mivel nagyon éhes, nincs türelme hozzá, szerintem valami ilyen lehet...

2012. júl. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!