Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lefejt tej mennyiség = szopizo...

Lefejt tej mennyiség = szopizott tejmennyiség?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy nagyon be volt durranva a cicim, és mivel soká kelt még a fiam, teljesen lefejtem mind2 cicimet, viszont a kettőből együtt jött le 50ml. Akkor, amikor szopizik a babám, akkor is csak ilyen keveset tudna szopizni? 7 hónapos, eszik mást is, de nagyon aggaszt.
2012. jan. 4. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A tej nagy része szoptatás közben termelődik. Ráadásul a baba sokkal jobban ki tudja szívni, mint te lefejni.

Az én babám 6 hónapos, eddig csak anyatejet kapott, hízik rendesen, fejni meg egyáltalán nem tudok néhány csöppnél többet, akárhogy bedurran a mellem.

Szóval ne aggódj, van mit ennie annak a gyereknek:)

2012. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem egyenlő a fejt mennyiség a szopott mennyiséggel! Én felét se tudom lefejni mint amit ő ki tud szopni. Van babamérlegem, látom (ha nagynéha ráteszem) hogy eszik ő 120-akat is, amíg én ha megfeszülök se fejek le 70-nél többet. Hidd el, a baba sokkal hatékonyabban szopik mint ahogy a mellszívó szív.
2012. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én lemértem, szopik 100-120 grammot, lefejni nem tudok csak 30-50 ml-t. Szóval a baba sokkal többet kiszív ne aggódj!
2012. jan. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor megnyugodtam. :)
2012. jan. 4. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!