Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Egy nap hányszor főzitek...

Egy nap hányszor főzitek ki/sterilizáljátok a cumisüveget? Kell egyáltalán minden nap?

Figyelt kérdés
Minden nap megteszem, de nem tudom hogy sok vagy kevés. Babám 3 hónapos.
2009. júl. 18. 14:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, rossz kategóriába írtam.
2009. júl. 18. 15:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem főztem ki mindennap.Jól elmostam forró vízbe 1 nap többször is, és csak hetente főztem ki.
2009. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, mennyit használod! Mi csak teáztatásra, abból is kevés kell neki egy nap, szerencsére van bőven tejcsi, és már nem olyan mohó, mint eleinte volt! Én mindennap kimosom jól meleg vizzel az üveget, illetve, amikor cserélődik a tea, akkor is, és úgy hetente 1-2x van kifőzés! Akkor a cumikat is! cumikat amúgy lemosom meleg vízzel naponta többször is! Egyszerűen nincs is időm folyton főzögetni, szárogatni. és persze olyan helyen tároljuk, általában kiságyikóban, babakocsiban, ahol kevés por éri.
2009. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi anyatejesek vagyunk.Csak teát,vizet és babaitalt kap cumisüvegből,ill.itatófej van rajta.Azt minden reggel sterilizálom(mikrós sterilizálóm van).Sztem 6 hós koráig fogom is,addig amíg nem kezdünk el kostólgatni.
2009. júl. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!