Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » SOS! Borzasztóan hullik a...

SOS! Borzasztóan hullik a hajam, vajon a szoptatástól?

Figyelt kérdés
4 hónapja szoptatok, de ma észrevettem, hogy látványosan megrithult a hajam elől. NAgyon megrémültem. MIT TEGYEK?
2009. júl. 18. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem azért hullik, mert szoptatsz, hanem azért, mert szültél. Nyugi, majd idővel megszűnik, és új hajad nő. Reméljük! Egyébként én is pont így vagyok.
2009. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ok, de már elől a fejbőrömön látszik egy olyan anyajegy mai eddig nem. Így vettem észre, hogy nagy baj van
2009. júl. 18. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
A terhesség alatt hormonális okokból a természetes hajváltás is kevesebb. Szülés után amikor elmúlik a hormonok hatása,akkor viszonylag rövid idő alatt kihullik az haj mennyiség aminek a 9 hónap alatt kellett volna, tehát nem feltétlen kóros dologról van szó.
2009. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónappal szülés után kezdődött, most talán egy picit, mintha enyhülne, 6 hónapos lesz a babám. De lehet, hogy vágattam belőle, és a hosszabb hajtömegnél többnek tűntek a szálak. Számítottam rá, hogy ez lesz, már mondták korábban, nem tudom, mire múlik el. De azért meg csak nem kopaszodunk. Én olyannal még nem találkoztam, aki tar lett szülés után:-))
2009. júl. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Az lemaradt, hogy tenni úgysem lehet ellene semmit, csak türelemmel viselni. Aztán, ha már elmúlt, és az ember nem szoptat, csak jobb lesz, vagy akkor lehet valami szert is használni, addig szerintem barátkozzunk meg a gondolattal.
2009. júl. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"-szer estem át már ezen,én a biztonság kedvéért elmentem a háziorvosomhoz és kértem ,hagy menjek vérvételre,nehogy gáz legyen.Ott persze minden oké volt,így vártam a végét!Meg fog állni ne aggódj(tudom,hogy riasztó nagyon)!Alig volt hajam,pedig amúgy is vékony szálú:(Egyél sok vitaminban gazdag gyümit,zöldséget!
2009. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki a VARGA HAJCSEPP hajhullás elleni termékét.A Rossmann-ban pont le van értékelve!

2009. júl. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!