Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 5 hónapja szoptatok. Már 1-2...

5 hónapja szoptatok. Már 1-2 hete nagyon hullik a hajam. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
csináltass egy teljes vérképet,hogy mi (milyen anyag) hiányzik.
2011. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, pedig még a terhesvitamint is szedtem tovább, végig a szoptatás alatt is! Mindkét gyerekemnél 3 és 7 hónapos koruk közt irtózatosan hullott, aztán egyszer csak elkezdett visszanőni, pedig semmin sem változtattam (szoptatás is ment tovább). Nagyon féltem, hogy olyan ritka marad a hajam, mert összefogva már csomó helyen szinte kilátszott a fejbőröm. De általában ez megy is, ahogy jön! Kitartás! :)
2011. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A nagylányomnál is így volt, régen, akkor is pár hónap szoptatás után hullani kezdett, de pl. szedjek vitamint? milyet?
2011. okt. 4. 16:36
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyatosan el kezdett hullani, aztán most már kezd abba maradni a hullás. El is kezdett visszanőni a hajam, úgy nézek ki, mint egy süni. :) A homlokomnál látszik a legjobban, ágaskodnak az új hajszálak. :) Nem szedtem rá semmit, a dokim azt mondta, hogy felesleges, mert ez normális folyamat. A terhesség alatt nem hullott ilyen intenzíven, és most elhullik az, aminek kellett volna akkor.
2011. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kb a lányom 2 hónapos korában kegyetlenül elkezdett hullani a hajam, pedig szedtem én is a terhes vitamint tovább. Le is vágattam a hajam, mert utáltam, hogy mindenhol az én hajam van. 2-3 hónapig hullott, most már szépen nő vissza. 6 hós a lányom.
2011. okt. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem hullott se terhesség alatt, se szülés után. Szerintem ez fajta függő lehet.
2011. okt. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2011. okt. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a babyk most 14honaposak..derekig erö hajam van es nagyon hullott szüles utan..mara mar kicsit jobb,BANFI HAJSAMPONT,HAJBALZSAMOT ES HAJSZESZT HASZNALOM..
2011. okt. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hajhullás a terhesség utáni hormonális változástól van, köze nincs a szoptatáshoz. Ha tápszereznél, ugyanígy hullana. A terhesvitaminoktól sem függ. Egyébként nem vészes, csak az hullik ki, aminek már egy éve ki kellett volna hullani szép fokozatosan. Persze lehet az oka idegesség és fáradtság is, vannak szépségvitaminok hajhullásra, én sosem szedtem rá semmit, inkább kevesebbet nyűttem olyankor.
2011. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nekem is hullott, én levágattam, és béres gravidát kezdtem el szedni. És elmúlt.

Minden barátnőmnek hullott, ez természetes.Akkor is, ha nem szoptatsz. Kicsit ijesztő a sok haj látványa, de elmúlik.

2011. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!