Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi a különbség a Milumil HA...

Mi a különbség a Milumil HA Start és HA 1 között?

Figyelt kérdés
Mindkettő 0 hónapos kortól adható. ???

2012. aug. 5. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A HA1 sűrűbb, akkor tudod használni, ha van 2-es cumilyukú cumisüveget, vagy nagyon felhígítod.


Azért megnyugtató, h nem csak én futok ebbe bele :):S

2012. aug. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja,és újszülötteknél nemigazán jó a kettes cumislyukú cumisüveg, mert túl gyorsan jön a tápi! De ha neadjisten már megvetted, csináld azt (jótanács) h veszel rendes HA start-ot és majd kb. féléves korában odaadod neki a 1-est. Én ezt tettem, mert amikor megpróbáltam vele eteteni 3 hónaposan, úgy a fele beleragadt az üvegbe...Innen (is) a tanulság:)
2012. aug. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. aug. 5. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem most írta fel a doki a HA 1 tápszert. 4 hós lesz a lányom,és kettes lyukú cumival etetem már vagy egy hónapja.
2012. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor 89%os, vagy nem olyan nagy a lyuk rajta vagy jól bírja a lánykád. Ennyi. Általában a kettes lyukú cumikon már "dől" a tápi/anyatej, mert ugye nem olyan erővel tud szívni egy újszülött, mint egy 5-6 hónapos, és a pocija is jobb ha lassabban telik meg. Ki kell próbálni, de én kettes lukú cumival sosem próbáltam fél éves kor előtt.
2012. aug. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
MAM cumisüvegünk van, 1-es, azzal kb 10 perc alatt eszi meg az 5 kanálnyi adagot. Így is sokszor nyíg, ha gyorsan elfogy...
2012. aug. 5. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi most kezdtük az 1-est 4 hónaposan. A MAM 2-es lyukúba is sokszor beragad. Ki fogom próbálni 3-assal.

A különbség az, hogy az 1-esben van keményítő és ettől elvileg laktatóbb.

2012. aug. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

És ettől hizlalóbb is?


Csak mert 69cm és 7105g a gyerkőc. Sokszor sír kajálás után - gondolom enne még - de a védőnő és az orvos azt mondta, ne adjak neki többet. 5/6x eszik egy nap.

2012. aug. 7. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!