Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hány grammot szopik naponta...

Hány grammot szopik naponta egy egy hetes baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 19. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Így kell kiszámolni:

Testsúly kg-ban, szorozva 150ml-el. Ez az egy napi adag. Oszd el a napi étkezések számával, és így kapod meg az egy étkezésre jutó adagot.

2009. júl. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Mi is egy hetesek vagyunk.3300gr-al jöttünk ki a kórházból,átlagban 60-90 közt eszik. Betartja a 3 órát,bár van h 4órába belecsúszunk,de előfordúlt párszor,h 1.5-2 óra elteltével evett.

Ja,és kislány:)

Ti mekkorák vagytok,mennnyit szopiztok?

2009. júl. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi is 3300grammal jöttünk haza pénteken, eléggé össze-vissza eszik, de szeret 4 órákat is aludni és max 50gr eszik egyszerre de van, hogy csak 10-et, és ha keltem akkor elalszik a cicin. Mit tegyek?
2009. júl. 20. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Miért kell szegény Manócskát méregetni evés után? Olyankor már pihenni szeretne. Úgy is annyit eszik, amennyi jólesik neki. Van, hogy többet, van, hogy csak pár kortyot. Úgy is "szól", ha éhes. A méricskélés csak a szülők idegesítésére való... Én soha nem mértem, 11 hónapig szopott, gyönyörűen fejlődött.(már 15 éves...)
2009. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!