Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy állítsam el a tejemet?

Hogy állítsam el a tejemet?

Figyelt kérdés
1éves elmúlt a babám 3napja nem cicizik egyáltalán és érzem a csomókat,masszírozgatom zuhanyozás közben meg kinyomkodom ami kijön de félek,hogy begyullad..mennyi idő alatt áll el,mivel segíthetnék rá,hogy gyorsabban menjen??????
2009. júl. 20. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél rá hidegvizes borogatást,vagy hűtőben tartott káposztalevelet,folytassad a masszírozást,ha nagyon kemény akkor mindíg egy kicsit fejjél le addíg amig meg nem szűnik a kellemetlen feszülés. Pár nap után jobb lesz,csak a csomókra nagyon ügyelj. Esetleg homeós szereket is alkalmazhatsz. Hívd fel a 70/376-06-06-os számot,mond el a bajt és segítenek. Én szert nem szívesen ajánlok mert nem vagyok orvos.
2009. júl. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor így folytatom tovább!a szám az homeós szám??
2009. júl. 20. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,a homeós segitségkérő vonal. Szorítok hogy minden rendben legyen.
2009. júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 11 hós a fiam és már csak reggel és este fejtem már vagy 3 hónapja. Én első perctől fejek és üvegből eszik. Én most apasztottam el, először vagy 2 napig csak este fejtem, a reggelit már elhagytam, de már csak 80-100 ml jött ki a kettőből akkor, agy két napig este fejtem, de csak épphogy egy picit, és vasárnap óta már nem is fejek. Nem érzetk csomót és nem is feszül, úgyhogy végre elteszem a fejőgépet. Remélem minden rendben lesz, bár már biztos becsomósodott volna, ha úgy van.

Tehát csak egy kicsit kell ráfejni, hogy kevés jöjjön ki és így egy pár nap alatt elapad.

2009. júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidegvizes borogatással elapad a tej, langyossal beindul.
2009. júl. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!