Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák, akik ittatok tejserke...

Anyukák, akik ittatok tejserkentő teát, fájt a baba pocakja a teától?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit ittatok és mire váltottatok?
2012. aug. 15. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lactoherbet ittam, lányom meg görcsölt tőle (és bármitől amiben édeskömény van...)

Nekem végül a rostos őszilé jött be, amit sokan nem ajánlottak, épp azért mert a baba hasa fájhat tőle, de ettől meg nem fájt a lányom hasa, viszont a tejtermelésre jó hatással volt.

Ja, meg néha egy kis alkoholmentes sör (bár nem szeretem, de végülis a cél érdekében jó volt). :)

2012. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még előtte állunk a kis 20 hetes Pocaklakómmal, de úgy tudom a sör jó tejserkentő / tejképző.
2012. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is laktoherbet iszom, az én babám pocakja nem fáj(t) tőle. Viszont a rostos őszi nekem is bevált, meg a körte is :)
2012. aug. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Laktoherbtől fájt az én kislányom hasa is nagyon.
2012. aug. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3as vagyok

Valószínű az én babám hasa azért nem fáj(t), mert nem úgy ittam, ahogy elő volt írva. Kb másfél literbe tettem 1filtert, nem 2decibe. Így hígabb kiadásba is hatásos, viszont, nem olyan tömény :)

2012. aug. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én iszom a teát-mindenféle hígtásban kipróbáltam már, babócának nincs vele baja, de a tejre sincs nálam hatással... Sajnos az őszilé se..
2012. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Laktoherb teát próbáltam, de hasfájós lett! Rostos baracklét iszom, az bevált!
2012. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ihatom a laktoherb mellé a rostos őszit? Nem lesz baja?
2012. aug. 15. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Laktoherbet ittam ettől fájt a babám hasa.Utána nem ittam semmit,rengeteget szoptattam és beállt a kereslet kínálat.
2012. aug. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!