Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mecsek tejserkentő teától is...

Szunyog77 kérdése:

Mecsek tejserkentő teától is fog fájni a baba pocija? (1 hónapos) Vagy mit használjak, hogy legyen több tejem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 14. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, a Mecsek tea az nagyon jó! Én is ezt ittam!
2011. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért mitől fáj még? A teától (nem fekete) nem szokott fájni.
2011. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én Karamalz maláta sört iszom, mert a teák, bogyók és egyéb kapszulák nem használtak, illetve a legtöbbnek borzasztó az íze. Nem fáj tőle a picim hasa, bár biztos drágább a teánál.
2011. ápr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Laktoherb vált be, nagyon beindult a tejem tőle! Mellette ittam barna sört is. Szerencsére nem volt ezzel gond.
2011. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a Mecseket ittam, fájt tőle a babám pocija. Másfajta teát nem próbáltam.

Szedtem az Urtica Urens homeos bogyót, ittam én is a Caramalzot. Utóbbi ért leginkább valamit, és szerintem finom is (a citromos). Próbáld ki, hátha! Ha google-on rákeresel, az oldalon ajánlja is szoptató anyáknak.

2011. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milupa Milusan granulátumos tea. Finom is, és azonnal kész. Hideg-meleg vízben oldódik. Nyáron főleg praktikus volt. Nekem csak ez az egy vált be.
2011. ápr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A babák többsége nem bírja a Laktoherb teát. Egyébként az urtica urens-et én is tudom ajánlani. Első voltam.
2011. ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én megittam ezeket a Mecsek teákat, amiket kaptam a kezdő csomagban. egyszer azonban kicsit fáradtabb voltam a kelleténél, és a pici babámnak tejserkentő teát főztem le, persze nem itta meg mindet, de ivott belőle, nem lett baja, bár ő alapból nem volt hasfájós.
2011. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!