Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyukák! Leírnátok nekem,...

Anyukák! Leírnátok nekem, hogy az első hetekben mennyi időnként szopizott a babátok és egy alkalommal mennyit evett? Hány percig? Volt, hogy elaludt közben vagy sírt vagy akár 1 órán át is evett?

Figyelt kérdés
2012. aug. 19. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én sosem mértem.

Az első hetekben volt hogy másfél - 2 óránként kérte a cicit.

Volt hogy csak negyedóráig de volt hogy 1 óráig is cicizett, de a vége felé már csak cumizott rajta.

Nagyon sokszor aludt is rajta.

2012. aug. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első 2-3 hétben átlag 20-30 percig szopizott. Közben be is aludt. Ilyenkor próbáltam felébreszteni, büfiztetni. Volt hogy sikerült is, ilyenkor szopott még. De ha nem tudtam felébreszteni, akkor már 1,5 óra múlva kérte az újjabb adagot.
2012. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Én sem mértem.
2012. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xStefix ***** válasza:
100%

Mivel nekem elég erősen folyik a tejem és a fiam is mohó, ezért az evős szopik már újszülött korában is 20-30 percesek voltak csak. Viszont amikor aludni szeretne, akkor akármeddig képes lenne cumizni. :) Ha ilyenkor kb. fél óra után lerakom, akkor sanszos, hogy 45 percnél újra ébred (felszínes fázisban van) és újra szoptatnom kell. Ezért, ha jobban ráérek, inkább hosszasan szoptatom ilyenkor és akkor hosszabban alszik utána. De nagyon változó, hogy hogy alakul. Egy a lényeg, ha kéri, kapja.

Csak azt tudom, hogy a kh-ban mennyit evett, mert ott mérték. Sajnos el voltunk választva és 3 óránként szoptathattam, így mielőtt hazajöttünk 70-80-at szopott. Azóta sose mértem az evését, de biztosan nem éhezik, mert 9 hét alatt 3 kilót hízott. :)

2012. aug. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!