Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pesztonka elektromos mellszívó...

Pesztonka elektromos mellszívóról mondanátok véleményt? Mennyire hasonlít a baba szopizására a működése? Mennyire fájdalmas? Kinek vált be? Ha nem, akkor pedig miért nem?

Figyelt kérdés
minél több véleményt várok,mert még nem nagyon találtam olyan fórumot,ahol véleményezték volna!
2012. aug. 24. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem vált be, mert túl kicsi volt a tölcsére, amit a mellre kell tenni. Meg az én bénaságom az oka, hogy nem tudtam normálisan szabályozni a vákumot azzal a kis lyukkal. A férjem vette hirtelen felindulásból, aztán visszavittük és becseréltük egy elektromos Aventre.
2012. aug. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Denisa W. ***** válasza:
Én használtan kaptam kölcsön, unokatesóm esküdött rá, nekem nem vált be. Mindössze pár csepp tejet tudtam vele fejni, holott nagyon sok volt még a mellemben. Kézi Aventtel remekül tudtam viszont fejni. Számomra egyáltalán nem hasonlítható a működése a baba szopizásához- de lehetséges, hogy csak én voltam hozzá béna...
2012. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kézi Aventtől nincs jobb szerintem.50 liter tejet adtam le a segítségével.az elektromos sem rossz,de egy kicsit gyenge a vákumja. majdnem mindegyiket próbáltam.Pesztonkával kínlódtam csak.
2012. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem vált be, az Avent kézi viszont igen.
2012. aug. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!