Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Amennyiben tápláló a tejem,...

Amennyiben tápláló a tejem, vagyis szépen növekszik tőle a baba, akkor probléma, ha egy-egy nap előfordul, hogy a súlyhoz kalkulált kg-kénti 150ml-t nem eszi meg?

Figyelt kérdés
Természetesen általában többet eszik, de ma valahogy mégsem.. Lehet a nagy meleg miatt? Van aggódni valóm?
2012. aug. 26. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
dehogy baj!az csak egy átlagszámítás,te sem eszel minden nap ugyanannyit...ha tényleg szépen gyarapszik ne aggódj!
2012. aug. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez csak egy hozzávetőleges ajánlás, amit tápszeres babák esetére találtak ki, hogy a szülő tudja, mennyi tápszert készítsen. Az én kisfiam tápszert kapott (eleinte kiegészítésként, majd kizárólag), és bár jó étvágyú baba volt mindig is, sosem értük el a napi ajánlott mennyiséget. Ennek ellenére havi 1 kg-t hízott féléves koráig.

Ne parázd túl ezt a dolgot, elég lenne hetente vagy havonta megmérned a súlyát. Persze hogy tápláló a tejed, ne aggódj! Felejtsd el a mérleget!

2012. aug. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ne méregess, ha minden ok.

az én lányom SOHA nem szopott annyit, mint az ajánlás.

kb. max. a 3/4-ét..

és már oviba megy jövő héten. mérd meg minden vasárnap, hogy gyarapszik-e, és ennyi...

2012. aug. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő és biztató szavakat! :)
2012. aug. 27. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is, nekem is hasznos volt. :)
2012. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!