Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Előfordul babámnál, h hosszas...

Előfordul babámnál, h hosszas szopi után, újra keresni kezdi a cicit pedig előtte van és sír. Csak cumi kellék, vagy éhes még?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Méred, hogy mennyit evett?

mert vagy éhes, vagy megnyugtatja magát vele. Add neki oda nyugodtan. Pl nálunk is volt olyan, hogy evett, lemértem. oké. ez tuti elég volt. Pár perc múlva elkezdet sírni és furta magát az ölembe. Megint mellre tettem 5 perc múlva aludt, mint a tej. Szerintem a közelségedre vágyik.

2011. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs min mérnem:( így nem tudom mikor lakik jól, mert magától sosem engedi el a mellem
2011. júl. 23. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, magam is hasonló problémával küzdök, úgyhogy engem is érdekel minden komment ebben a témában.
2011. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1.választ adó vagyok. Szerintem szerezzetek be egy mérleget. Aukciós oldalakon nagyon olcsón lehet kapni.
2011. júl. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja a babám,próbáld meg,hogy szopi után tudsz e kifejni tejet?!nálunk ez úgy néz ki kiszívja mind két cicit csontra és még éhes.sajnos pótlásra szorulunk.
2011. júl. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!