Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hol és mennyiért lehet venni...

Hol és mennyiért lehet venni szoptatós fotelt/széket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi a Kikaban vettünk, 32.000 körül volt akciósan, tavaly augusztusban.


Vagy a Balla bútorban is van, az enyém ilyen jellegű, tehát lábtartós, hintázós (csak más színű, párnázott a karfája és van a 2 oldalán újságtartó, ahol én a szakálkákat tartom :), a kikaban szoptatós fotelnek árulták.

[link]

2009. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minek venni szoptatós széket??Én egy kényelmes fotelban ültem a lányom pólyában és kényelmesen cicizett!
2009. júl. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a Brendon-ban szerettem bele a szopizós székükbe, de sajna nincs rá 100 ezer ft-om, pedig nagyon tetszik.


[link]

2009. júl. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanolyan van, amilyet az első válaszoló belinkelt, egyszerű bútorüzletből van(Szlovákia), a családtól kaptam szülinapomra még terhesen. Sokat ültem benne a nagy pocival is. A kislányom biztosan emlékszik erre, az első pillanattól fogva szereti, ha benne ülünk, mindig ebben szopizunk, kivéve reggel, mert akkor a nagyágyban fekve, és nagyon szeretjük mindketten. Bár, most, hogy már 5 hós és hosszú nagylány, már rugdossa az oldalát szopi közben, mintha zavarná, hogy nem fér el olyan kényelmesen. Gyanítom, hogy később egyedül is szeretni fog benne ücsörögni. Ha teheted, vedd meg, szerintem szeretni fogjátok mindketten. Ja, és apa is nagyon szeret benne tévét nézni meg olvasni.
2009. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!