Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismama vagyok,...

22 hetes kismama vagyok, Nyírgyházán hol és mennyiért tudok venni szoptatós párnát?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy már pocakosan is lehet használni mert segít az alvásnál? Tényleg hasznos, érdemes venni?
2009. ápr. 8. 08:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! A Brendon, az Emberke bababolt. ott lehet venni, bár nagyon húzós az ára. Olcsóbban kijössz, ha a neten rendeled meg. www.szopiparna.hu innen rendeltünk mi is, és sokkal jobb, mint ami a boltban van, meg olcsóbb.
2009. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2009. ápr. 8. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a szopipárna.hu-t ajánlom,vagy a vatera,tv-en esetleg én onnan rendeltem 3500ért, és nagyon szeretem.39 hetes vagyok 2-3hónapja használom,de nagyon kényelmes,mert beletudom kicsit dugni a pocakot ahogy a lábam közé veszem alváshoz és a lábam is feltudom rá raki.Először nem hittem benne,de később mikor kicsit már lapultak a golyócskák benne,összeszoktunk :)

2009. ápr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézdd meg az Amerikai Bababoltban, ott biztos jóval olcsóbb, mint a Brendonban.
2009. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem vettem, de nem is volt rá szükségem. Szerintem csak pénzkidobás az egész.
2009. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, azért gondoltam, hogy veszek mert elég nehezen alszom már most nem bírok feküdni sehogy és azt olvastam ez segít az alvásban:)
2009. ápr. 9. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!