Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Első kisfiam szoptatása alatt...

Első kisfiam szoptatása alatt befordult a mellbimbóm. Második babámat 1 hónapon belül megszülöm, és ismét befordul. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sosem állt ki a mellbimbóm, de befelé sem fordult. Kisfiamat próbáltam szoptatni, de egyáltalán nem indult meg a tejem. Mindent próbáltam, teákat, homeós bogyókat, masszírt, és sokszor tettem cicire, meg állandóan mellszívóztam is, hogy az is stimulálja. Eredmény sajnos nem lett, még az előtejem sem indult meg, viszont a bal mellemet annyira "kikészítettem" mindezzel, hogy a mellbimbóm izgalmi állapotban teljesen befelé fordult, kb egy kráter lett a közepén. Ez idővel elmúlt, és rendbe jött. Viszont most, szülés előtt nem sokkal, újra ezt produkálja! nem értem mitől, ha eddig rendben volt. Egyrészt nagyon kínosnak érzem a férjem előtt, másrészt félek, hogy ha most lesz tejem, akkor még bimbóvédővel sem fogok tudni szoptatni a bal mellemből. Volt valakinél hasonló? Miért reagálhat egyáltalán így a szervezetem, és miért csak a bal mellem?
2012. aug. 29. 14:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem mindket mellbimbom be van fordulva nem kicsit,megis szoptatok.elöször en sem hittem el,h menni fog.Egyszer aztan elmentünk ebedelni es otthon hagytam a bimbovedöt.Kenytelen voltam anelkül megprobalni es lam az en erös kisfiam siman kiszivta a mellbimbomat 2 cm-re:))!Az hozzatartozik,h majd 4 kiloval született,tehet szep erös legenyke.azota nem kinlodok bimbovedövel.Azt nem mondom,h mindig tökeletesen kapja be es nem nyel levegöt,de ugyanezt megtette a vedövel is.Az elsö ket hetben rettenetesen fajt,hiszen felszakadtak az addig letapadt szövetek,de mara mar teljesen rendben van.Ja,es minden szoptatas utan ujra teljesen befordul es az enyemek helyen is krater lesz.Szoval ne add fel,van remeny.
2012. aug. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!