Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szerintetek megváltozik az...

Szerintetek megváltozik az anyatej íze amikor menstruál az ember?

Figyelt kérdés
Most 6 hós a babám és az előző hónapban jött meg először meg most másodszor ebben a hónapban. Mielőtt megjön előtte 2 nappal nyugtalan és éjjel is többször felkel cicizni. Ez most is így volt.
2012. aug. 29. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Na ez az egy olyan kérdés amire biztosan tudom mondani hogy igen!Nekem kis fiam 5 hónapos koráig szopizott.Nálam olyan 3 hónaposan jött meg 1 napra a mensim vagy 4 napig kilódtam hogy szopizon újra,nagy nehezen sikerült.Aztán mikor 5 hónaposan rendesen megjött,szó szerint úgy üvöltött hogy 1 órámba telt mire megnyugtattam,próbáltam minden lefejtem megitattam vele cumisüvegből,sugárba kihányta.Aztán azt hittem valami vírus,eszembe sem utot hogy megkóstoljam milyen íze van(utólag bánom,megkímélhettem volna a hányástól:-(Adtam neki tápit,közbe meg fejtem a tejemet aztán pár nappal később megint megpróbáltam megint csak üvöltött és a vége hányás lett!Olyan lelkiismeret furdalásom volt,hogy mi történ mért nem tudom szoptatni,huuu...Valamelyik babóca ezt simán megéli és könnyen áll át,(ezek azok az anyukák akik másfél évig is tudnak szoptatni,jó nekik)de valamelyik abba is hagyja a szopit,mert annyira érzékeny á!
2012. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk nem okozott semmi problémát az íze. DE előtte napokban már kevesebb volt a tejem, és a reflex nehezen indult be. És a mensi végére normalizálódott csak a mennyisége. A babám cicis lelkesedése ez idő alatt sem csökkent.
2012. aug. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Valóban a tej mennyisége sem annyi amennyi szokott lenni.Imád cicizni éjjel nappal lóg rajtam.De most meg előző hónapban ebben az időszakban inkább más ételt jobban kíván.Itt ülök kitett cicivel és inkább a kanalas ételt válassza :)Ez máskor szóba se jöhet.Köszönöm szépen a válaszokat szép napot!
2012. aug. 30. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!