Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Vissza tehetem a hűtőbe a...

Vissza tehetem a hűtőbe a lefejt anyatejet?

Figyelt kérdés

Miután egyszer felmelegítettem, de a baba nem kérte az összeset, a maradékot felhasználhatom még1x, vagy ki kell önteni?


Nagyon nehezen küszködöm össze azt a kevéske tejet, nagyon sajnálom kiönteni.

Azért fejek, mert egyrészt kevésnek tűnik néha, meg lusta is a babám, nem akarja kiszívni normálisan a hátsótejet, inkább kékre-zöldre sírja magát.:))) Eddig tápszerrel is ki kellett egészíteni,de azt szépen elhagytuk, csak nagyon ritkán, egyszer-egyszer kell adni neki. Hála Istennek nem lett cumizavaros. 3 hetes

Köszi! :)



2012. aug. 25. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Elméletileg már a tejet sem szabad 2x újramelegíteni, de ha még aznap, mondjuk max. 5-6 óra múlva odaadod, tedd vissza nyugodtan. Azt én is csináltam, mert nagyon sajnáltam kiönteni. De ha másnapra meghagytam, akkor már kezdett szaga lenni és zavarosodott.

2012. aug. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit, amit kivettél a hűtőből felmelegíteni. Babának szánt cuccot meg pláne.
2012. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, ha már egyszer felmelegítetted, és nem ette meg, azt ki kell önteni, nem lehet mégegyszer oda adni, újramelegíteni!
2012. aug. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem szabad ahogy az előttem írók is írták,szobahőm.-en még 4-5 óráig megihatja,bár én a 3 órásat már kiöntöm.
2012. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem szabad a felmelegítettet vissza hűteni! Öntsd ki!
2012. aug. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem szabad!

Én speciel a saját kajámat sem melegítem kétszer!

2012. aug. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Eddig én is kiöntöttem mindig, csak a szívem hasad meg, minden cseppet sajnálok, mert órákon át gyűjtögetek össze egy nem túl nagy mennyiséget...és zútty mehet a kutyának :(((((
2012. aug. 26. 10:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Stop! :D nem kell kiborítani!



[link]


Szerintem ez nagyon tuti, egy cseppje se vész kárba az anyatejnek, és a baba bőrét táplálja :)

2012. aug. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez igeeeeeeeeeeeeen! Kösziii! Már csak a szappanfőzés mesterségét kell elsajátítanom!!!!!:))))) De szívesen kipróbálnám! Hol kell venni lúgot, shea vajat???:))))))
2012. aug. 31. 09:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szerintem bioboltban, vagy valami hasonló zöld helyen. Esetleg neten rendelni :)


Amúgy nekem nincs babám, csak nagyon szeretnék és ilyeneket felírtam magamnak, hogy ezt fogom csinálni :D szóval majd írd már le, hogy milyen lett :)

2012. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!