Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sikerült valakinek a szoptatás...

Sikerült valakinek a szoptatás 3 hét kihagyás után?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisbabám. 3 mellgyulladás keserves fájdalmai után nem bírtam tovább, és a lefejt tejet adtam neki. Ez eleinte 40 ml volt, köszönhetően a gyulladásnak. Ekkor tápszerrel pótoltam sajnos. Most eljutottam addig, hogy minden etetés után fejek 70-100 ml között. Beindulhat még, hogy elég legyen neki csak a tejci? Most jutottam el oda lelkileg, hogy újra megpróbáljam, csak egy kis bátorítás kéne hasonló cipőben járt anyukáktól.
2009. júl. 27. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Van aki azt mondja, hogy beindulhat, van aki pedig azt, hogy nem. Én 10 napig nem szoptattam /sajna kórházban voltam/, előtte sem volt sok, mindig tápival kellett pótolnom, de nekem el is apadt a 10 nap alatt.

SZóval szerintem próbálkozz, abból baj nem lehet, én drukkolok hogy újra rendesen tudd szoptatni a babádat :)


4 hónapos baba anyukája

2009. júl. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Etetes utan meg fejsz 70-100ml-t. Ez tobb, mint amit en 1 nap le birok plusszban fejni, es nekem nem volt mellgyulladasom. Ugyhogy szerintem be fog indulni (sot, mar be is indult), ugyhogy ne aggodj. Ra tudsz segiteni Ricinus Communis 5CH homeos bogyoval, naponta 2szer 5 golyot kell a nyelved ala tenni. Elotte utana fel oraval ne egyel, ne igyal, ne moss fogat. Le akalappal elotted, HAJRA!!!!
2009. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, jól esik a bíztatás. Sajnos nem plusszban fejem, hanem mindig az a következő etetés adagja. kb 2.5 -3 óránként fejek ennyit. A többit meg pótolom, ha éppen úgy igényli.
2009. júl. 27. 11:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem beindulhat a tejet, csak mellre kellene raknod fejés helyett, mert úgy másféle inger éri a melledet.Nekem is kb.4-szer volt begyulladva a mellem a szoptatás is nagyon fájt,sokszor sírtam...de túl éltem és már boldogan szopiztatom a babámat.

2009. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!