Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Pajzsmirigy alulműködés,...

Pajzsmirigy alulműködés, szoptatás közben?

Figyelt kérdés
27éves vagyok, rossz lett a leletem, állítólag alul működik a pajzsmirigyem. Szoptatok is, lehetséges, hogy ettől nincs elég tejem? Volt már valaki ilyen helyzetben? Két hónapja elég sokat szédültem és vizesedett a bokám, mint terhesség alatt, de most csak egy picit olyan.
2012. aug. 31. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem is alulműködik, és sajnos nálam is kevés a tej. Azt olvastam, hogy ez is lehet egy ok, hogy nincs elég tej.
2012. aug. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már négy hónapos a kicsi, eddig is szenvedtünk, de hízott rendesen, most meg alig van tejem és ő is alig hízik. Szerintetek lehet futni járni és ezzel fogyni vagy teljesen mindegy, hogy mit csinálok akkor sem fogyok le?
2012. aug. 31. 10:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is alulmüködik,gyogyszert is szedek ra,megis rengeteg a tejem.Az elsö terhessegemnel 25 kg-ot szedtem fel es 1.5 ev alatt ujra a kezdö 60 kg-nal voltam.Le lehet ezzel a betegseggel is fogyni.
2012. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alul működik nekem is, a második babámat szoptattam mikor kiderült ( 4 hónapos volt épp ő is) mert szédültem, rosszul voltam híztam sokat fáztam szőrösödtem szóval minden tipikus tünet...

A tejemre nem volt hatással 14 hónapig szoptattam viszont a gyógyszert szedem és szednem is kell azóta is (azóta született egy harmadik babám is őt is szoptattam bár csak 10 hónapig de az sorozatos mellgyulladások miatt apadt el nem a pajzsmirigy dolog miatt).

Odafigyeléssel sportolással diétával ledobtam a fölös kilókat most hogy végre jó mennyiségű gyógyszert szedek (sajnos terhesség, szoptatás és alap állapot között is ingadozik az érték).

2012. aug. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos most eléggé "kiakadtam", hogy velem is előfordul ilyen, pedig még elég fiatalnak tartom magam és félek, hogy ezek után mi lesz velem. Sorra kezdődnek a gondok..
2012. aug. 31. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!