Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Avent elektromos vagy medela...

Avent elektromos vagy medela mini elektric?

Figyelt kérdés
tudom,hogy sok kérdés volt már a mellszívókkal kapcsolatban,de egyszerűen nem tudok dönteni!segítsetek kérlek!
2012. szept. 1. 11:04
 1/3 Babeli Zurzavar ***** válasza:
ha megteheted, akkor javaslom hogy avent kézi es medela electric parositast vegyetek.nekem ezek vannak. a kezire szukseged lehet barmikor, 3 hete nem volt nalam, Mano ugy bealudt ejjel hogy keptelen voltam felebreszteni, altlaban haspok de most az alometetes sem mukodott, hajnalban arra keltem hogy leszakad a mellem, kezzel zuhany alatt nem tudtam rendesen kifejni, begyulladt mellem,azota kinlodok a szoptatassal. olyan szintig idegeltem magam,hogy megjott a menzeszem, a gyerek nem akarja elfogadni a tejem,igy tapot kapott, a kereslet csokkenesevel a kinalat is csokken,nem tudom hogy visszafordithatom e majd a folyamatot,es azt hiszem mindez elkerulheto lett volna, ha nem felejtem el a kezi mellszivot...
2012. szept. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én is gondolkoztam ebben a variációban és ha csak rajtam múlna,akkor meg is venném mindkettőt,de a párom szerint ez pocsékolás lenne,mert nem rég kaptunk kölcsönbe egy pesztonkát is,de én attól nagyon,de nagyon óckodom!még csak kismama vagyok,de szeretnék felkészülni mindenre és jobbnak látnám,ha inkább 2 mellszívó állna itthon feleslegesen,minthogy majd újszülöttel szaladgáljak venni egyet!
2012. szept. 1. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:

A medela az elektromos? Ha igen, akkor azt!

Nekem volt avent kézi, ezzel kezdtünk. Már a kórházba kérték hogy vigyük be, és két szopi között kellett fejni. Sajna egy olyan dolog jött közbe, hogy a fiam nem volt hajlandó cicizni, így fejnem kellett. Na ilyen helyzetben a kézi kész kínzás! Ilyenkor jó a medela. Én nagyon-nagyon meg voltam vele elégedve, 5-5perc alatt két üveggel kifejt! Az aventtal meg fél óráig pumpáltam, persze jött ebből is, de kezembe a fájdalmas görcs is!


Boldog babavárást-babázást!

2012. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!