Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Madela húzogatós mellszívót...

Madela húzogatós mellszívót használ valaki?

Figyelt kérdés
Az üzletben ma elém raktak vagy 3 fajtát,abból csak az Aventosról hallottam,de drágának találom.
2009. júl. 28. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
jó a medela, a kórházakban is olyan van, és ha bármi lenne azt elektromossá tudod csinálni , amihez a gépet meg lehet bérelni. De simán is jó .Nekem bevált.
2009. júl. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, szerintem nagyon jó. Nem készíti úgy ki a kezet, mint a pumpálós, és állítható a vákuum erőssége. Ha meg annyi tejed lesz, akkor csak a motort kell megvenni hozzá, és máris elektromos. Egyébként nálunk is az volt a kórházban. Az ára is sokkal jobb: tavaly 5.000,- forintért vettem, az Avent már akkor egy tizessel drágább volt.
2009. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nem rossz, de elég kényelmetlen használni és vagy túl erős vagy nem szív:-S Az Aventesnél nincs jobb, megéri az árát.
2009. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem az van, Medela kézi, nagyon jól szív, lehet rajta állítani a szívó erőt, s amibe bele fejted arra van tető, s abban lehet tárolni a hűtőben.

Mikróban sterilizálom.

2009. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 szikra veronika ***** válasza:
én az elsőnél azt használtam és nekem nem vált be így a másodiknál a Tommee tippee márkájút fogom ami a brendonba 10000Ft-be kerül.
2009. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy eladó, egyetlen egyszer használtam, mert nem tudtam fejni. Azóta sem kellett. Ráadásul a továbbfejleszthetőt vettem meg, amihez van szívószál is az "iparihoz" :-)

3500ért eladom neked, ha érdekel írj privit!

2009. júl. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen mellszívóm volt, nekem nem volt vele semmi bajom, jól tudtam használni!
2009. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is ezt használtam, jó volt, csak a kezem fájdult meg, de ez minden kézi mellszívóra igaz, gondolom.
2009. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy csepp tejet sem tudott leszívni. :(

Megvettem a drágább Aventet, és az már profin működik. Nekem olyan sokat ért a "masszázspárnája", amit beleteszel a tölcsérbe.

2009. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat.Valószínű ezt fogom megvenni.További jó babázást!!!
2009. júl. 28. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!