Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nagymellű kismama társaim,...

Nagymellű kismama társaim, Nektek hogy a legkényelmesebb a szoptatás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 13:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Bár mi már nem is kismamák vagyunk, hanem Anyukák! :)
2009. júl. 28. 13:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia én a kórházban ülve szoptattam, aztán hazajöttünk, és itthon is ülve. Aztán jöttek a nagy melegek, és a babával teljesen összeizzadtunk. Így áttértem a fekve szoptatásra.

Így jobb sokkal, mert ülve nagyon kellett vigyáznom, hogy a mellem ne fogja be a baba orrát. Mert annyira rászívódott a cicimre, hoyg nem engedte el akkor sem, ha az orra be volt dugaszolva. :)

Néha így fekve is fognom kell, de jobban szeretem, nekem kényelmesebb fekve.

2009. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fekve! :)
2009. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindenkettőtöknek fekve? Akkor ki kell, hogy próbáljam én is. Köszi
2009. júl. 28. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ülve szopiztattam, aztán amikor 100 fok volt, csúrgott mindkettőnkről a víz, így azóta fekve szopiztatom, de úgy, hogy a kanapén ha mondjuk a bal cicből etetem, akkor a bal felem alá teszek félig egy párnát, tehát nem vagyok teljesen vízszintesen-nekünk ez bevált.:)
2009. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én sajnos nem tudok fekve. buta nagy, formátlan melleim vannak, és a bimbó is annyira alul helyezkedik el, hogy fekve nem tud a kicsi rendesen hozzáférni. :( így maradunk ülve, de iszonyat fáj a hátam, meg mindenem. :(
2009. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

kb 2 hónapos koráig ülve szopizott a lányom, de amikor letettem aludni, és éjszaka felébredt mert éhes volt mindig nekem is ki kellett másszak az ágyból és odaülni vele, ami nagyon fárasztó volt és volt úgy, hogy ott aludtunk a fotelbe, szétzsibbadva.

Aztán áttértem a fekve szopihoz, még mindig együtt alszunk a nagy ágyban és ha éjszaka még akarja a cicim, hát megkapja és alszunk tovább.

16 hónapos lányka anyuja

2009. júl. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!