Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt hogy veszem...

Szoptatás alatt hogy veszem észre ha kismama lettem megint? A mellfeszülés, bimbó udvar változás, stb. Ez most is meg van, mert még szoptatok, tehát ha más tünet nincs akkor miből jövök rá ha babás vagyok?

Figyelt kérdés
Azért érdekel, mert a mensim egész 2 napig tartott, ami nálam minimum 5 nap, legjobb esetben. Általában 8-10 nap. És már beállt a szoptatás alatt is a ciklusom.
2010. jún. 24. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2010. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt semmi nem biztos, csinálj tesztet. Ja: jó esélyed van a babára !!:)Holnap reggel én is tesztelek, június 7-én "hibáztunk", pár napja minden más lett...A kisfiam 7,5 hónapos, szoptatok, nem mensizek...Meglátjuk.
2010. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenképp tesztelek egyet. MI kb egy hónapja szakítottunk gumit:). Minden jót.
2010. jún. 25. 10:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény? Van baba, vagy nincs? Kíváncsi vagyok...
2010. júl. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!