Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatos anyukák, nektek is...

Szoptatos anyukák, nektek is 5 naponta kakilik a 2,5 hos babátok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém naponta négyszer is, de a védőnő azt mondta az is teljesen normális, ha csak 4-5 naponta van kaki.
2009. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám két hós, Ő is csak 4-5-6 naponta kakil. Nekem is azt mondták ez normális. Amíg a babát nem zavarja, addig nincs gond. Ha nyűgös lenne éhgyomorra kamilla teát ajánlott a védőnőm. Nálunk eddig nem volt gond.

2009. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 2,5 hónapos és anyatejes, de nekem szinte minden pelus cserénél van kaki.
2009. júl. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
igen normálisnak mondható,de ennek az az oka,hogy a picur mindent hasznosít ami a pociba kerül,és így kevés salakanyag jut a pelusba.
2009. júl. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
napi 3-4*
2009. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!