Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mi kell a szoptatáshoz (pl....

Mi kell a szoptatáshoz (pl. kell szoptatóspárna? ; stb. )?

Figyelt kérdés
Első babámat várom így fogalmam sincs, hogy mi kell a szoptatáshoz, kérlek segítsetek! :)
2012. szept. 8. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Elsősorban tejcsi!
2012. szept. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Kell egy (vagy több) baba, kell mell és kell, hogy legyen tejed. :)

A többi kiegészítő "kacat" olyan, hogy nem baj, ha van, de nem feltétlenül szükséges.

2012. szept. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Cici, baba és tej :)

A többi igény kérdése: mellszívó, szoptatós párna, bimbóvédő, bimbókiemelő, bimbókrém, melltartóbetét, szoptatós melltartó...

2012. szept. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Denisa W. ***** válasza:
Tényleg minden egyéni szükséglet kérdése, hiszen elvileg semmi más nem kell, csak Te meg a baba. Aztán majd közben kialakul, mire van szükséged. Első babánál csak mellszívóm volt előre, a másodiknál már szoptatós párnám is, bimbóvédőm is, szükségem is volt rájuk. De azt gondolom, hogy előre csak a mellszívót érdemes beszerezni (leginkább kölcsön kérni), arra lehet szükség a kórházban is. Minden más pillanatok alatt beszerezhető, ha kell.
2012. szept. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amiket én használtam: szoptatóspárna, elején binbóvédőkrém, mert nagyon fájt a mellem,bimbóvédő (1-2 alkalommal használtam), textilpelus a büfiztetéshez, mellszívó, anyatejtartó zacskó. Ezek jutottak eszembe
2012. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt szoptatóspárnám, én sima kispárnákát használtam arra, hogy kényelembe helyezzem magam, ill. a babáimat. Szüksége volt viszont egy csomó eldobható melltartóbetétre (már a kórházban is kellett). Van mosható is, de nekem az személy szerint nem vált be. Valamint szükség lehet mellszívóra is.
2012. szept. 9. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoptatós melltartó, és mosható melltartó betét. Az elején meg lehet szükség lesz mellbimbóvédő krémre. Meg esetleg textil pelenka, hogyha bukik a baba, legyen mivel letörölni a száját. És ami még bevált, sportkupakos fél literes üveg, mert ha közben megszomjazol (ami könnyen előfordulhat) egy kézzel nem tudsz nagyon kupakot csavargatni. Meg jó ha van otthon olyan szék, ami karfás, mert amikor nehezebb már a baba fejét tartani, megtudod támasztani a kezed. Meg nem árt egy-két olyan felső, amiből könnyebben kiszabadítod a melleidet :)
2012. szept. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. szept. 26. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!