Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt lehet 3in1...

Szoptatás alatt lehet 3in1 kávét inni?

Figyelt kérdés
5 napos a babám,és annyira jól esne, de nem tudom szabad-e?
2012. szept. 9. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
ha kívánod, igyál, de lehetőleg reggel, hogy ne kelljen virrasztani a baba mellett éjjel.
2012. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha a babádnál nem okoz éberséget, ihatsz kávét. Ki kell próbálni.

Én napi 2x iszom Nescafet, nem túl erőset, soha nem okozott gondot egyik gyerekemnél se, de ismerek anyukát, akinél igen.

2012. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Abba szinte nincs semmi, nekem nasi kávé.
2012. szept. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én cikóriából csinálok magamnak tejeskávét. Abban biztos nincs koffein, de az illúzió megvan...:) És az anyatejnek i jót tesz a kórházban mondták!
2012. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mértékkel mindent szabad!(Azért pálinkát lehet inkább mégse...):-)
2012. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igyál Maci kávét, ha félsz. Tejszaporítónak is jó :)
2012. szept. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak félve kérdezem, mi értelme van a cikória kávénak? Én a kávét a koffein miatt (is) iszom, ezzel az erővel kakaót is iszogathatna vagy málnaszörpöt.

A vérnyomásom a béka feneke alatt szülések után, meg állva is elalszom, ezért.

2012. szept. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Cikória kávét az íze miatt lehet inni, mint a válaszoló írta koffein nincs benne, csak az illúzió miatt választható opció. Mivel a kávéban koffein van és átmegy az anyatejbe ami nem biztos, hogy jót tesz a babának síróssá, nyugtalanná teheti esetleg a szívét is felpörgetheti. De kilehet próbálni milyen hatása van a babára, hátha mégsem. Minden gyerek más! De az mondjuk elgondolkodtató, hogy nemrég halat ettem és a baba széklete másnap erős halszagú volt... vagyis igen sok minden átjut az anyatejbe abból amit megeszünk-megiszunk! Még a szagok is....
2012. szept. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Természetesen nem az a kérdés, hogy átmegy-e vagy sem, mert valóban MINDEN átmegy az anyatejbe, a kérdés az, hogy okoz-e problémát/kárt.

A koffein meg nem tartozik a különösen ártalmas dolgok közé (nyilván mértékkel), különben a 18 évalattiak nem vásárolhatnának csokoládét meg kólát...

2012. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én minden reggel iszom egy 3in1-bent és nem vettem észre semmi különöset a babám viselkedésében. Volt, hogy 2-3 nap nem ittam és mikor újra ittam, hát semmi különbség nem volt a viselkedésében.

Próbáld ki, az tuti, hogy semmi baja nem lesz attól, hogy Te iszol egy kávét, legfeljebb élénkebb lesz (sztem nem), de neki biztos nem árt!

2012. szept. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!