Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3in1 kávéban hány gramm...

A 3in1 kávéban hány gramm szénhidrát (cukor) van? Lehet inni napi egyet jól felhigítva, ha picit magasabb a cukor, de még határérték alatt van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam inni, és semmi bajom nincs tőle. Azért mert valaki terhes, még nem kell mindenről lemondania. Persze a cigi meg az alkohol az más. De a 3in1 semmi kárt nem fog tenni.
2009. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam magasabb volt a cukrom.El is küldtek diabetikushoz, aki közölte diéta, mert nagy lehet a baba, ha magas a cukrom.Egy hétig oda figyeltem, diétás naplót írtam, majd vissza mentem kontrolra.A velem egykorú doki közölte, hogy link vagyok és, hogy nem is figyeltem stb. Na hát ott sokaltam be, és többet nem mentem.Anyosómnál néha meg mértük a cukrom, evés után 1 órával. Had nem mondjam, hoy tökéletes volt.Úgy hogy továbbra is azt ettem amit kívántam. Mondjuk azért oda figyeltem, hoy kevés édesség és sok gyümölcs.Majd végül a babám 41.hétre 3150g-al született.


Szóval nyugodtan igyál csak kávét! A baba tudja hogy mi kell neki! :)

2009. febr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Én még a cukorterhelés előtt állok, de nagyon kiváncsi leszek, remélem nem kell diéta:)
2009. febr. 25. 11:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a 2in1-t, ami ugyanaz, csak cukor nélkül! Mondjuk az nem is olyan fincsi...
2009. febr. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha aggódsz, próbáld ki a 2in1-et és tegyél bele édesítőt.:)

2009. febr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!