Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet 3in1-ben...

Terhesség alatt lehet 3in1-bent inni? Nem ártok vele a picinek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 09:07
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet de annyi szemét van benne, inkább rendes kávét igyál tejjel
2011. márc. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ihatsz néha,nem ártasz vele.Én is szoktam.
2011. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Napi 2x iszom. Akkor ezzel nem lesz probléma
2011. márc. 10. 09:13
 4/9 anonim ***** válasza:

szia,


én nagy kávés voltam terhesség előtt és végig 3in1-et ittam a doki jóváhagyásával, nem lett semmi baja a picinek. aki már 2 éves is elmúlt :)


Ági

2011. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én átszoktam az instant kávéra tejjel, a főzőset nem szeretem. Abba nincs annyi EEE.

Amúgy meg nem lesz tőle semmi bajod, nem csak ez van tele mindenféle vacakkal, hanem a felvágottól kezdve minden...

2011. márc. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nem viszed túlzásba, akkor semmi probléma. Nekem a doki napi 1 kávét javasolt, télen langyosan nyáron pedig hidegen. Mondjuk én nem ilyet ittam, hanem rendes kávét. Azt hiszem ezekben a 3in1 meg 2in1-ban nincs talán annyi koffein.


A lényeg, hogy mértékkel! Bár ez mindenre igaz.

2011. márc. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1-2-őt nyugodtan megihatsz naponta,én is ezt teszem,és minden rendben velünk.Arra figyelj,hogy ha magas vérnyomásod lenne,akkor nuku kávé.
2011. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
minden reggel ittam terhesség alatt egy 3in1 kv-t és most iszom megiszom szoptatás alatt is az az egyet, Babának és nekem sincs semmi bajunk.
2011. márc. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is végig ittam, bár még nem szültem meg, de semmi gond nem volt eddig.

38h

2011. márc. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!