Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyek? Kedden elrontottam...

Mit tegyek? Kedden elrontottam a gyomrom, egész éjjel hánytam és ment a hasam, két napig alig tudtam enni és ezt a tejem is megsínylette.

Figyelt kérdés

Kevesebb van, és nem is elég erős, babámnak nem elég. Volt egy kevés fagyasztott tejem, de azt már elhasználtam, ma már tápszert kellett adnom kiegészítésnek. Iszom laktoherbet meg egy kevés sört és próbálok minél többet enni. Mit tehetnék még, hogy hamar visszaálljon a tejtermelés?

Fiam még csak 4 hónapos lesz, szeretnék még szoptatni jó sokáig.


2009. júl. 31. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Tedd sokszor cicire vagy fejjel. Ha nem szoptatsz ejjel, most esetleg szoptass. Nem kell felkelteni a babat hozza, csak tedd a melledre, a szoporeflex igy is mukodik.
2009. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szopiztass többet, és fejjél utána. próbáld ki a serkentő fejést. mindkét mellet fejd le, 7-7,5-5,3-3 percig váltva. Én ezt akkor szoktam, ha úgy érzem kevesebb a tejem, és az esti utolsó szoptatás után fejek így. Nekem bevált. És igyál sokat, napi 3-4 liter folyadékot.
2009. júl. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. aug. 1. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!