Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Anyatejes babátokat nehéz...

Anyatejes babátokat nehéz volt a tejre rászoktatni, ha már kevés volt az anyatej? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés
Az én kislányom most lesz 1 éves október elején. Eddig Anyatejen kívül nem kapott mást (gondolok tápszerre vagy tejre) Hozzátáplálás természetesen megvolt. Kb. 2-3 hónapja csak reggel és este van szopi, de lecsökkent a tejcsim mennyisége, ezért pótolnom kell a reggeli és esti szopit. Érzem, hogy egyre jobban csökken a tej. Próbáltam neki bolti tejet adni, de kifújja. Mit tanácsoltok? Hogy kezdjem neki adni? Cumi kizárva!!!
2012. szept. 20. 10:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Kakaot probaltad mar? A kisebbik lanyom nem itta meg a tejet, csak kakaoval. Egyre kevesebbet tettem bele es ket het mulva mar siman is megitta. Probald ki, hatha bevalik nalatok.

A kb fel liternyi tejmennyiseget joghurttal (meg mas tejtermekkel is potolhatod). Nem torvenyszeru tejet innia.

2012. szept. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam a kakaót, tejbegrízt, karamellás tejet, sima tejet, de mindegyiket kifújja. A védőnőm szerint fontos a tej, bár én is azt hallottam, hogy lehet pótolni. Holnap reggel megint kipróbálom, hogy szopi helyett tejet kapjon, ha nagyon éhes, remélem megeszi. (bár eddig is éhesen kínáltam)Meglátjuk.
2012. szept. 20. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!