Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatok, de épp most lázasod...

Szoptatok, de épp most lázasodom be. Algopyrint szabad szedni?

Figyelt kérdés
Most még csak hőemelkedés, de cudarul vagyok. Torkom gyulladt, fázom, és szétmegy a fejem. Szedhetek valamit? Itthon csak Algopyrin van. Lesz valami baja a babámnak? MÉg mielőtt a borogatást javasolná valaki, közlöm, hogy az sajna sosem segített. :( Inkább jobban felszökött. Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 21. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Algopyrint tilos szoptató anyának szednie, rajta kell lennie a betegtájékoztatón is!
2012. szept. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Rubophen!!Bár nekem mell gyulladásom volt és felváltva kellett szednem az Algopyrint a Rubophennel mert csak így ment le;illetve nem szökött fel ismét. Nekem a nőgyógyászom és a háziorvosom mondta!Szerintem először a Rubophennel próbálkozz,hátha használ.

Jobbulást!

2012. szept. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Huhh, igazad van, tényleg rajta van. Csak azért gondoltam, mert sok minden túlzást ráírnak a betegtájékoztatóra, hogy orvos utasítása alapján.. meg ilyenek... de ezt határozottan tiltja. Meg kellett volna néznem, köszi.
2012. szept. 21. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:

Panadolt szedj be!

szülés utána a korházban is azt adják fájdalom csillapitásra, és lázra is jó.én azt ajánlom.

2012. szept. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Rubophen. Köszönöm, majd valahonnan szerzek...
2012. szept. 21. 21:32
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Szülés után infúzióban, nagy dózisban kaptam az Algopyrint és utána még napokig... a kórházban azt adják...
2012. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Algopyrint és Panadolt adtak a kórházban is.
2012. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nurofen Forte??? Szereztünk ilyet. Most melyiket? Algopyrint vagy ezt?
2012. szept. 21. 23:17
 9/10 anonim válasza:
"Az Algopyrin alkalmazása során és az azt követő 48 órán belül a szoptatás kerülendő, mert kiválasztódik az anyatejbe." - idézet a betegtájékoztatóról.
2012. szept. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A Semicilint is "tiltják" szoptatás alatt,ennek is ez áll a betegtájékoztatójában;nekem még is ezt írta fel a dokim, mikor mell gyulladásom volt és külön hangsúlyoztam,hogy szoptatok.Mondta nem gond,mert nem hetekig fogom szedni és nem árt a babának.
2012. szept. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!