Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha éjszaka már nem szoptattok,...

Ha éjszaka már nem szoptattok, akkor hogyan oldjátok meg, hogy reggelre ne feszítsen?

Figyelt kérdés

én, mielőttelmegyek aludni, mindig fejek még. De reggelre már annyira tele van a cicim, hogy alig bírok magammal. Lefejni nem akarom, mert akkor lehet kevés lesz a fiamnak. De ha éjszaka nem szoptatok, akkor nem mehet ez hosszútávon a tejtermelés "kárára"?


4,5 hós baba anyukája


2009. aug. 2. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig ha feszít, akkor le kell fejni belőle. Majd rááll a cicid erre is és csak annyit termel amennyi kell. A kisfiadnak meg elég lesz, mert a tej nagyrésze szoptatás közben termelődik.
2009. aug. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 3 nap alatt megszokta, és mivel mindig ugyanakkor kel a baba, nincs gond. Már csak annyira feszit, ami kibirható. Előtte lefejtem 4-5 körül valamennyit, hogy kényelmes legyen.
2009. aug. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fejd le!

Én is ezt teszem, vagy kelek hajnalban korán, vagy még a gyerek ébredése előtt könnyítek a helyzeten, a gyerek meg még mindig jóllakott eddig.

Ha mégis kevés lenne a tej neki, akkor ad oda a végén, amit lefejtél.

És nekem nagyon bejött a két szopizás közti félidőben való fejés.

8 hetes kislány anyukája

2009. aug. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Három nap alatt beáll a termelés, meglátod. Ha lefejsz éjjel, sosem áll be a kereslet-kínálat. Ez így logikus, de saját tapasztalat is.
2009. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is már nem kellt fel 3 hós kora után enni hajnalban, de én felkelltem és fejtem, mert nem bírtam volna ki reggelig. És reggel ugyanúgy volt neki elegendő.
2009. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én csak akkor fejtem le, ha már minden kötél szakadt. Pár nap, és rááll a melled, ha a pici kb. abban az időpontban szopik. Most 11 hónapos, és még mindig szopik.
2009. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!