Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » A szoptatástól vagy a szüléstő...

A szoptatástól vagy a szüléstől szokott általában lógni a mell?

Figyelt kérdés
2012. szept. 27. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szüléstől? Konkrétan magának a szülés tényének mi köze van a mell állapotához??????????


Aki hajlamos, annak szoptatás nélkül is megnyúlik, aki nem, annak a szoptatás sem változtat rajta.

2012. szept. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem elötte is logott, es most sem log jobban. :)
2012. szept. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
aki hajlamos ra annak a terhessegtol fog logni
2012. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a terhesség alatt sok nőnek lesz hatalmas cicije, és ettől később megereszkedhet. Nekem ez is közrejátszott 80 C-ről 95 d-re nőttem, gyűlöltem, itt még nem lógott "csak" csíkos lettem. Na és aztán a szoptatás.. nekem rengeteg tejem volt állandóan feszült a mellem sokszor kellett fejnem is, és szerintem elsősorban ezért a napi szintű rengeteg méretingadozásért ereszkedett meg ennyire. De én hülye voltam, nem tudtam akkor még , hogy nem szabad mindig teljesen kifejni csak addig amíg már nem feszül.
2012. szept. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
egyiktől se.a terhességtől nyúlik meg a mell.már akinek megnyúlik...
2012. szept. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A mell állaga a terhesség és szülés során legtöbbször megpuhul, ez a hormonoknak köszönhető, tehát ha valaki hajlamos rá, akkor nulla szoptatással is megereszkedhet a melle.
2012. szept. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 xStefix ***** válasza:
Bízom benne, hogy ettől még jó dolog babát várni és szoptatni... :)
2012. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 feketepeter ***** válasza:

#4

mindig ki kell teljesen fejni, mert ha bent marad a tej, begyulladhat és az iszonyatosan tud fájni.

2012. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 xStefix ***** válasza:
100%

NEM kell mindig "teljesen" kifejni, mert azzal csak nő a mennyiség! Ha az anyuka szoptat, akkor idővel beáll a szükséges tej magától is. Jól írta a 4. válaszoló: ha sok az összegyűlt tej a mellben, nem jó üresre fejni szoptatás után sem. Épp csak annyit kell ilyenkor, hogy megkönnyebbüljön, így nem lesz túltermelés.

(Nagyon ritkán megesik, hogy az anyukának ismétlődően begyullad a melle, ha nem üríti ki teljesen. Ez egyéni dolog és érdemes megkeresni az okát - de ettől még a fenti "szabály" az általánosan érvényes.)

2012. okt. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kisslaca válasza:
Szerintem a szopatástól...
2012. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!