Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tenyleg a terhessegtol ereszke...

Tenyleg a terhessegtol ereszkedik meg a mell es nem a szoptatastol? Ha elektromos mellszivot hasznal valaki, akkor ugyanugy megereszkedik vagy javit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 17:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A szoptatástól ereszkedik, de nem mindenkinél, és nem mindenkit zavar. Engem pl. abszolúte nem, ráadásul nőtt is, úgyhogy a férjemet se zavarja....:) Elektromos mellszívóval nem ereszkedik meg annyira, de a babánál jobb mellszívót még senki sem talált föl!:)
2011. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 krisztivan ***** válasza:
Ha valakinek több számmal nőtt a melle a terhesség alatt akkor nagy valószínűséggel megereszkedik ,ha szoptat ha nem.Ez van.Ritka kivétel az akinek visszamegy a régi formára.
2011. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
utolsonak igaza van...a meretingadozstol nyulik mega bor...a szoptatas csak annyiban ronta dolgon hogy 2 szoptatas szinten ingadozik a mell merete
2011. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szoval telesen mindegy,hogy mellszivo vagy anelkul
2011. szept. 6. 19:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem a szoptatás alatt ereszkedik meg, hanem már a terhesség alatt változik a mérete. A szoptatás is rátesz persze még egy lapáttal. A mellszívónak ehhez semmi köze. A kézi fejés viszont, ha rosszul csinálod, ronthat rajta.
2011. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt nőtt 2 méretet, aztán utána annyi tejem volt hogy fél évig majd szétrobbantak a melleim. Kénytelen voltam fejni mert annyira fájt. Hát jól meg is ereszkedett, mert naponta többször változott a mérete, és hát ugye ez így elég rövid idő alatt következik, be a szöveteknek nincs túl sok idejük megszokni a nyúlást. Bár utólag belegondolva én rosszul csináltam mert szinte mindig teljesen lefejtem mindkettőt mert így volt kényelmes, de nem kellett volna csak annyira hogy ne feszüljön.
2011. szept. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A mellszívóknak is lehet hozzá köze. A mellszívó vákuumot képez és megnyújtja a mell szöveteit. A piacon kapható néhány készülék, amik a normálisnál (250 Hgmm) jóval erősebben tudnak szívni, ezek a mellszaggató típusok.(obaby - 380 Hgmm) Ez erős fájdalmat is okozhat.

A lassú ritmus szintén nem tesz jót a mellnek. Legalább 30-35 szívás kell percenként, de az optimális az 50-60.

2011. szept. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ami javítani tud a megereszkedésen, pontosabban a kinézetén, hogyha tornáztatod a mellizmaidat. Ha nő a melled mérete és ezzel a súlya is, akkor fontos igazán, hogy segíts a testednek.
2011. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is nagy mellem volt, de sosem ereszkedett meg. Sokan megkérdezték gimi óta, hogy igaziak-e, annyira kerek és feszes. A mai napig tartja a formáját, pedig 34 hetes pocakos vagyok. Szerintem nem is nőtt, mert a régi melltartóimat hordom, bár kicsit jobban kitölti őket, de ennyi. És nem lóg, meg semmi. Szóval szerintem ez genetika, kinek, hogy, mikor, mennyire...
2011. szept. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 38 hetes vagyok.Az az igasság hogy elég nagyok a melleim.Hízni nem híztam sokat de a melleim hihetetlenül megereszkedtek.1 számmal hordok csak nagyobb melltartót mint elötte.De ugy lóg mint a csacsi füle.Pedig azt hittem hogy a terhességkor majd milyen jó kis feszessek lesznek.na persze.Hát nem tudom mi lesz így később.
2011. szept. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!