Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 3 hónapos tápszeres baba max....

Granturismo kérdése:

3 hónapos tápszeres baba max. Hány ml-t ehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kisfiam 3150 grammal született,anyatejet sajnos csak 2 hétig kapott.

Azóta MILUMIL AR + OPTIMA tápszert kapja.

Most 5800 gramm... Pontosan 3 hónapos.

Életvidám,mosolygós baba.

A gond azzal van,hogy napi 4-6 X 200 ml -t megeszik,ritkán hagy belőle 10-30 ml körül.

A védőnő azt mondja túletetem,de ha egyszer kell neki ennyi,és így érzi jóllakottnak magát...

Kiegëszítés képpen kapott már babyételt,de a védőnőtől letolást kaptam,hogy nem lehet még.

Most akkor mit csináljak?

Rengeteget játszunk,tehát ezzel sincs gond.Vizet 200-250 ml-t iszik meg egy nap.

Széklet napi 3x is van,nem hasfájós.

Most akkor túl etetem a babám?



2012. okt. 1. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
dehogy eteted túl! bébiétel valóban korai,de ahogy 4 hós lesz,kezdheted azt is. sztem teljesen rendben van a baba
2012. okt. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem eteted túl (:

A tápi lehet ici picit korai,3,5 hós kortól add neki,lassacskán,piciket.

Teát nem kap a pici?

2012. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat!

Megnyugodtam. :)

Gyenge kammilla teát,babavizet,és bébiitalt szoktam adni.

Akkor a bébi italt is csak 4 hósan adhatok,és akkor bébi teára helyettesítsem?

Este 6 ra tettem a fürdetést,mert a fiam fél 7 kor már elalszik.

Pár óráig,kb éjfélig nyugodtan alszik,aztán nyugtalan több órán át,(úgy értem,hogy rugkapál,kezét csócsálja,szemét dörzsölgeti,cumit kiköpdösi) ez mitől lehet,mit csiblnáljak ilyenkor?

Délután 4 és 6 óra között eszik utoljára,és hajnal 4 és 6 közt ébred.

Jó e ez így?

Ha nem,akkor hogyan változtassak ezen?

2012. okt. 1. 20:51
 4/5 anonim ***** válasza:

A kisfiam még csak 10 hetes, de Ő már simán megeszik 180-at. Mondjuk már 6600 gramm ez soknak tűnhet, de nekem védőnő és orvos is azt mondta, ha nincs tőle baja akkor egyen annyit amennyit kér. Nem eteted túl a babádat egy csecsemőt nem lehet túl etetni, tudják Ők nagyon jól mennyi elég.

Azt mondod délután 4-6 között eszik utoljára. Én a helyedben adnék még neki úgy 21 óra körül annyit amennyit elfogad és akkor teli pocakkal teljes nyugalomba fog aludni. Nálunk így van a napirend:

első evés 8 óra körül

második 12 óra

harmadik 16 óra

negyedik 20 óra

Ezeket persze nem percre pontosan értem, de így ezzel az utolsó etetéssel átalussza az egész éjszakát.

2012. okt. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
éjjel is kéne enni adni neki mert biztos éhes,12 órán át nem etetni az nagyon sok!!! nem csoda ha nappal meg tömi magát!! éjfélkor adj neki enni!!!
2012. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!