Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit csinálsz, hogy szoptatás/c...

Mit csinálsz, hogy szoptatás/cumisüveges etetés közben ne legyen tejes/tápszeres a bukástól, hányástól a baba nyaka, a ruhája, az ágy, a melltartód, a Te ruhád, te magad - szóval minden?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert engem zavar, hogy amikor kifolyik a száján, vagy bukik, sosem ott van a textilpelenka, ahol kell és állandóan olyan lesz minden. Milyen öteletetek van?
2011. szept. 2. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kéznél volt a textilpelenka. Ha büfiztettem, a vállamra volt terítve a pelus. Jobbat sajnos nem tudok.
2011. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy kezdtem az etetést, hogy odatettem egy textilpelust.

Bocs nekem más ötletem nincs. Jó, ha kéznél van egyből egy textilpelus vagy törlőkendő.

2011. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A textilpelust nem csak dísznek kell elé tenni, hanem úgy, hogy használjon is. Én a két végét össze szoktam fogni a nyaka mögött, mint egy partedlit, elég szorosan ahhoz, hogy ne bukja le mindenét, de annyira nem, hogy zavarja (megfojtani nem akarom).

Így maximum a szája körül lesz olyan.

2011. szept. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már nem a vállamra rakom a pelust, hanem őt terítem be vele, mert 6 hónapos, és nem képes egy helyben megmaradni, forgatja a fejét ide-oda. Olyat is szoktam, ha nem bírom már a 8 kilóját (lassan jön ki a büfi), hogy a térdemre teszem a pelust, és hason mutogatok neki valamit, akkor is kijön a büfi.

És persze előkét is már régóta használok, evés után nem vesszük le, amíg nem jött a második (bukós) büfije.

Meg ahogy írták előttem, előre be van készítve a pelus, szinte mindenhová a lakásban: kanapé, etetőszék, pelenkázó, kiságy, babakocsi...

2011. szept. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szakálka/előke/hangedli/partedli,

Én eleinte az evés után rátettem, plusz etetéshez mindig egy textilpelussal ülj le.

2011. szept. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon bukós, akkor tartsd evés után kb. fél órát büfiztetéssel együtt az öledben nagyjából függőlegesen, vagy félig ülő pozícióban. Nekünk is ezt ajánlották és egy idő után nem volt már nem volt bukós, igaz kellett pár hónap, de megéri. Közben mehetnek a fentiek...
2011. szept. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!