Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyire hatásos a More Milk...

Mennyire hatásos a More Milk készítmény?

Figyelt kérdés
2008. máj. 18. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon hatásos volt nekem. Már az első kapszula után éreztem, hogy termelődik a tej. Én összesen 4 db-t vettem be mert túl sok lett a tej. Érdemes kipróbálni, bár elég húzós az ára 6-7 ezer ft. 30 kapszula. Miután abbahagytam, tovbábbra is fennmaradt a sok tej.

www.boldogmama.hu-n van róla egy csomó infó.

Még egy dolog: a babámnak zöldes és híg lett a kakija, szerintem a kapszuáláktól, lehet hogy a hirtelen több tejjel nem tudott megbírkózni, de lehet, hogy a benne levő gyógynövények magas koncentrációja miatt lett ilyen. Ezt nem tudom biztosan, de mindenesetre hatásosnak tartom.

2008. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!