Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Extrém étvágy szoptatás...

Extrém étvágy szoptatás alatt? Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés

60 kg-val lettem terhes, 72-vel mentem szülni. Most 56 vagyok (de voltam már 54 is pár hónapja), pedig folyamatosan és rengeteget eszem, és állandóan éhes vagyok. Még sokat szoptatok, a kislányom kétéves, nagy cicis, persze már eszik mellette mindent.

(Kérlek a kérdésre válaszoljatok, nem szeretnék olyan válaszokat olvasni, hogy szoktassam le a ciciről. Köszönöm!)


2012. okt. 7. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Én terhesség alatt nem mondhatnám hogy kívánós voltam, de mióta megszületett a kislányom annál inkább!

Én is szoptatok és egy csomószor ehetnékem van, éhes vagyok és sokszor kívánok édességet!Ki érti ezt :)

Én 73kg-val lettem terhes és 77el mentem szülni (66ta lefogytam az első 3hóban mert annyit hánytam)

Most 66-67vagyok és előre félek hogy mi lesz ha már nem szoptatok mert azt mondják hogy olyankor sokan híznak és ilyen étvággyal félek rám is ez vár :)

2012. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első fiamnál 64 kg-val lettem terhes, 77-tel szültem. Sosem voltam édesszájú, terhesség alatt sem kívánós. Amint megszületett a fiam, iszonyatosan édesszájú lettem. Rengeteget ettem, borzalmasan sokat ittam (egy húzásra fél liter víz simán lecsúszott és még ittam utána), valamint hihetetlenül kívántam az édességet. Képes voltam este 10-kor a hűtőt kutatni, hogy legalább egy túrórudit egyek, de mindennap muszáj voltam valami édességet enni. Anyukám nem győzött madártejet és aranygaluskát csinálni. :) 6 hónap alatt újra a régi volt az alakom, majd újabb 6 hónap múlva már csak 58 kg lettem. A végén már a férjem és anyukám mondta, hogy ne fogyjak tovább, mert lassan gebe leszek. A férjem szerint azért kívántam a sok szénhidrátot, hogy energiám legyen, mivel én is szoptattam ezerrel. :) Több mint 2 évig. Ahogy persze egyre kevesebbet szopott a babám, úgy normalizálódott az evésem is, így mikor abbahagyta, nem ettem már annyit. Az édesszájúságom azonban megmaradt, csak már nem mindennaposak. Nem is jöttek vissza a kilók. A férjem szerint bomba csaj lettem. :D Így kezdtem a következő terhességem, 77 kg-val mentem ismét szülni. Újra szoptatok és újra állandóan éhes és szomjas vagyok és újra kívánom az édességet....


Egy 4 éves és egy 2 hetes baba anyukája

2012. okt. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is feneketlennek éreztem a gyomrom még szoptattam.
2012. okt. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 56 kilóval lettem terhes és 64 kilóval szültem. A terhességem alatt mintaszerűen ettem és ügyeltem a megfelelő mozgásra is. Most 53 kiló vagyok és szó szerint éjjel nappal csak ennék. Szinte mindig az evésen jár a fejem. Sportolni semmit sem sportolok (a lányom után rohangálok :) ), viszont még mindig napjában többször igény szerint szoptatok. Ezek szerint a kettő összefügg, de akár a palyzsmirigy is túlműködhet a túlzott megterheléstől... A lényeg, hogy nem vagyok/ voltam egyedül a problémával. Bárcsak újra lenne önuralmam.
2013. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és mindez már egy éve...:-)
2013. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!