Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat csinálhatok szoptatás alatt, hogy ne menjen el vagy ne csökkenjen a tej?

Figyelt kérdés
A hasamból, a combomból és a fenekemből is fogynom kellene.
2012. okt. 5. 11:49
 1/7 xStefix ***** válasza:

Én azt tudom mondani, mit ne csinálj: ne rázkódj és ne terheld meg túlságosan a mellizmokat.

De konkrét javasolható gyakorlatot nem tudok, nem vagyok egy sportember. :)

2012. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nyugodtan csinálhatsz mindent, ami nem extrém megterhelö, ettöl NEM megy el a tejed, SÖT éppen hogy jobban for termelödni, ha eleget iszol (vizet, vagy édesitetlen teát), és kellö mennyiségü fehérjét viszel be mellette, a szénhidrátokat meg visszafogod.
2012. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Gerinctorna tökéletes.

(Nekem a gerincem miatt kell, de ez mindent megmozgat az általad említettek közül, nincs semmi lendületes mozgás, csak lassú, izom munka)

4 hónapos a babám, nem csökkent a tej.

2012. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármit, ami nem okoz izomlázat. Én a tempós babakocsis sétát ajánlom, lehetőség szerint váltakozó terepen (sík, emelkedő). Szobabicikli, lábemelés, hasprés mehet dögivel :)


Hát- és mellizom gyakorlatokat hanyagold, azok mozgatják a mellizmokat is.


Egyébként ne nagyon erőltesd specifikusan a zsírégetést, csak lassan, módjával végezd a gyakorlatokat, nehogy a zsírégetés során felszabaduló mérgek átjussanak az anyatejbe! Lehet csak urban legend, én nem kockáztatnék.

2012. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Második nagy butaságokat ír!
2012. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A második vagyok, és NEM irtam marhaságot, négy gyereket szoptattam hosszú ideig és emellett igy mozogtam, nem lett töle kevesebb a tejem.
2012. okt. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 xStefix ***** válasza:
Hát azért a mozgástól nem hinném, hogy több lesz a tej. Ha többet iszik valaki, attól már esetleg; de a szopis gyakorlat a döntő.
2012. okt. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!