Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 19 hónapos a kisfiam.15 hetes...

Barackvirág 5 kérdése:

19 hónapos a kisfiam.15 hetes terhes vagyok. Még szoptatom a kisfiamat. Elválasszam csak mert terhes vagyok? Vagy nem indokolt.

Figyelt kérdés
Ha nem választom el,csak a pici érkezésekor akkor elég tejem lesz a picinek?
2012. okt. 12. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szoptass tovább. Sokan 2-őt szoptatnak egyszerre.
2012. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Amennyiben problémát nem okoz, nem görcsölsz, nem vérzel nem kell abbahagyni. Végig szoptattam sőt egy ideig mindkettő kisfiam. A tejed nem lesz kevés, mindig a picinek az igényeihez igazodik majd. Tehát elég tápláló lesz neki.

Sok sikert!

2012. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
semmi szüksége már ennyi idősen a szopizásra, az együttszoptatás pedig nagy fertőzésveszéllyel jár egy újszülöttre nézve, plusz az első napokban más összetétele kell legyen a tejnek, sokkal több immunanyag.... Én nem hallottam még ilyet, de pl aki már csinálta, válaszolhatna, h i van akkor, ha szülésig nem apad el a tejed, akkor gondolom nincs előtej fázis sem, ami nagyon fontos összetevőket ad a kisbabának
2012. okt. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Cáfolnám a 3. Választ. Talán egy kicsit utána kellene olvasnia... Most csak telefonról írok de ha gép előtt leszek másolok neked linkeket. Addig ha van kedved keress rá a gugliban a tandem szoptatásra.
2012. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 13. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!